Naprawa tabletow

Jesteśmy punktem serwisowym świadczącym usługi naprawcze różnych rodzajów urządzeń elektronicznych. Wśród nich znajdują się także tablety – prowadzimy kompleksowa obsługę serwisową wszelkich modeli tabletów wszystkich wiodących producentów. Przedmiotem naszych działań są zarówno usterki elektroniczne, jak i mechaniczne, powstałe pod wpływem upadku czy uderzenia. Jesteśmy w stanie podjąć się naprawy trudnych i bardzo trudnych przypadków uszkodzeń – również tych powstałych w wyniku kontaktu z cieczą.

serwis tabletówJak kupiłem uszkodzony tablet Asus Nexus 7 w sieci Neonet w cenie ...

Usługi

Zajmujemy się naprawą płyt głównych. To najważniejszy element urządzenia – płyta główna tabletu odpowiedzialna jest za większość wykonywanych zadań. Awaria płyty głównej, pociągająca za sobą konieczność jej wymiany, generuje na ogół wysokie koszty, co często czyni taką naprawę nieopłacalną. Tańszym rozwiązaniem jest proponowana przez nasz serwis naprawa – zawsze gdy jest to możliwe dokonujemy lokalizacji usterki oraz wymiany jedynie podzespołu odpowiedzialnego za awarię. Wymieniamy wszelkie gniazda (zasilające, słuchawkowe, USB), moduły aparatów fotograficznych, wyświetlacze uszkodzone elektronicznie oraz w wyniku uderzenia lub upadku, jak również uszkodzone mechanicznie obudowy. Przeprowadzamy także kompleksowe serwisowanie urządzeń po zalaniu.

Zespół i wyposażenie

Naprawy takie mogą być zrealizowane dzięki doświadczeniu i wiedzy zespołu naszych serwisantów oraz odpowiedniemu wyposażeniu – posiadamy myjki ultradźwiękowe do usuwania osadów powstałych po zalaniu, mikroskopy stereoskopowe niezbędne przy większości prac serwisowych związanych z płytą główną.

Diagnoza i naprawa

Każda naprawa poprzedzona jest diagnozą usterki i wyceną ewentualnych kosztów czynności naprawczych. Na ich podstawie właściciel tabletu podejmuje decyzję dotyczącą dalszych losów urządzenia – w przypadku rezygnacji z naprawy ponosi tylko koszty diagnostyki. Na wszystkie przeprowadzone działania serwisowe zawsze udzielamy gwarancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl