Diagnostyka

Nasza działalność to także serwis komputerowy. Wykonujemy profesjonalną diagnostykę, naprawę oraz konserwację sprzętu PC. Awaria, zalanie, spowolnienie pracy, a może częste zawieszanie się komputera? To powody, dla których warto odwiedzić serwis, aby sprawdzić, co jest przyczyną nieprawidłowego działania urządzenia.

Zajmujemy się kompleksową naprawą komputerów, bez względu na rodzaj awarii. Serwisujemy urządzenia między innymi z uszkodzeniami mechanicznymi czy po zalaniu. Oferujemy usługę obejmującą odbiór komputera od Klienta, diagnostykę, serwis oraz zwrot sprawnego urządzenia. Na każdym etapie informujemy o przewidywanych kosztach i terminie realizacji usługi serwisowej która przeważnie zamyka się w 72h.

Awaria komputera stacjonarnego może objawiać się w różny sposób. Zauważenie nieprawidłowego wyświetlania obrazu, przegrzewanie się sprzętu, problem z dźwiękiem, niedziałające karty lub urządzenia peryferyjne to powody, dla których warto odwiedzić profesjonalny serwis komputerowy.

W trakcie diagnostyki dokładnie sprawdzamy sprzęt, lokalizując przyczynę nieprawidłowego działania. Po tym etapie przystępujemy do naprawy, która opiera się na serwisie podzespołów lub ich wymianie nowe. W zależności od założonego budżetu staramy się dopasować do oczekiwań klienta. Wykorzystujemy elementy oryginalne oraz wysokiej jakości ich odpowiedniki.

Nasz serwis komputerów w Radomsku współpracuje zarówno z osobami fizycznymi, jak również przedsiębiorcami, którzy poszukują rzetelnej diagnostyki i naprawy sprzętu informatycznego. 

Naprawa komputerów realizowana jest w sposób pozwalający kontrolować przez Klienta stopień jej zaawansowania. Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przekażą szczegóły współpracy w zakresie serwisu komputerów stacjonarnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl